Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi

Nėn-Forume : Shoqėria
  Forumi Postimi i Fundit Tema Postime
Nė kėtė forum ne anėtarėt e Dardanisė pėrkujtojm Adminin tonė tė dashur Bondin, qė pėr afėr 12 vite na udhėhoqi e na mbajti te bashkuar. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!
Nga power8
05-05-20 18:05 Shko tek postimi i fundit
7 456
Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.
Nga lirik
13-11-20 18:21 Shko tek postimi i fundit
989 55,835
Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet
267 11,941
Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu!
Nga power8
19-10-20 01:14 Shko tek postimi i fundit
148 4,475
Tė rejat dhe kuriozitetet mė tė fundit nga mjeksia. Cila eshte pyetja juaj ?
Nga Poshnjari
27-02-20 12:14 Shko tek postimi i fundit
412 2,633
A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...
Nga kai090
27-07-20 04:39 Shko tek postimi i fundit
689 46,909

Pėrmban postime tė reja   Forum me Postime tė Reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Forum pa Postime tė Reja
 

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:53.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.